sobota, 31 maja 2014

Kiedy w końcu zacznę BIEGAĆ?

Minął już tydzień od kiedy postanowiłam, że powrócę do biegania :) 
Dałam radę CAŁY TYDZIEŃ :) Jestem z siebie dumna

Zastanawiam się tylko kiedy w końcu zacznę biegać a nie truchtać w żółwim tempie na zmianę z marszem :/ 
Rzecz oczywista, że "nie od razu Rzym zbudowano" i że ja od razu nie stanę się biegaczem maratonów, ale to moje zniecierpliwienie wynika chyba z charakteru. 
Taka już jestem, że dla mnie musi być wszystko TU - TERAZ - OD RAZU

Podobnie ma się sytuacja odnośnie spadku wagi i centymetrów: niby wiem, że nie przytyłam wczoraj to i nie schudnę jutro, i że to długi proces itd. ale jak tylko nie widzę postępów (takich do ocenienia gołym okiem) to zaraz się denerwuję i stresuję :/


Chciałabym mieć takie podejście, ale mój wredny charakter mi na to nie pozwala :/


Po wczorajszym truchtaniu 10 okrążeń wokół boiska (2,25 km w 30 min) mam lekkie zakwasy na udach i nie wiem czy dam radę dzisiaj znów, ale będę się starała.

Teraz pędzę na zakupy, zatankować auto bo ostatni dzień ważności talonu z pracy, później trochę sprzątania w domu,  do wyprania kilka ciuszków, obiadek dla Męża i jeszcze muszę znaleźć ze dwie godzinki na pouczenie się niemieckiego, a całkiem wieczorem godzinę na jogging :)

Intensywny dzień, ale dam radę :)

3 komentarze:

 1. Grunt to się nie poddawać;-) w zeszłym roku po przebiegnięciu swojej pierwszej 1minuty w życiu myślałam ze mi płuca wyskoczą z piersi i przecież w życiu nie przebiegnę 5km ;-) i teraz wiem, że się myliłam ;-) i naprawdę możemy więcej ;-) wszystko przychodzi z czasem;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie lubię biegać więc wybrałam skakanie na skakance . Super sprawa :)
  Podziwiam tych, którzy lubią biegać ;)

  Zapraszam do mnie (początkująca blogerka):

  zmieniona-odchudzona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ?O wai ka mea e ola ana i Weblog ist ausgezeichnet, OBAT PELANCAR HAID ich liebe es, Ihre Artikel zu studieren.Bleib auf der guten Arbeit! No ka mea, OBAT UNTUK PROMIL viele Leisse suchen nach dieser Info, Sie können ihnen sehr helfen. OBAT MENOPAUSE DINI
  OBAT JANTUNG BOCOR

  OdpowiedzUsuń

Czekam na Wasze uwagi i wsparcie :)